zateplené zimní a dětské rukavice MAX1

zateplené zimní a dětské rukavice MAX1

Zateplné vodě a větru odolné rukavice oceníte v mírných zimách, nebo při jarním najíždění prvních letošních kilometrů. Sérii dětských rukavic v 5 trendy barevných kombinacích, které doplní každý dětský cyklistický outfit a ochrání ruce, si zamiluje každý mladý jezdec / jezdkyně už od 3 let věku.


zateplené návleky a čepice MAX1

zateplené návleky a čepice MAX1

Už se nemusíte bát sychravého podzimního počasí a na kolo vyjeďte bez obav z nízkých teplot. Sortiment oblečení jsme nově rozšířili o sady návleků na ruce, nohy a kolena ze zatepleného materiálu Vuelta Fleece. Pro podzimní jízdu na kole jsme zároveň vytvořili funkční model tenké bezešvé čepice pod přilbu.


výkonná přední a zadní světla MAX1

výkonná přední a zadní světla MAX1

Pro nadcházející zimní období 23/24 jsme představili novou sérii výkonných světel MAX1 Nova ve třech intenzitách svícení s možností využití světla jako powerbanky. Další novinkou je zadní světlo MAX1 Pop s možností montáže na sedlové ližiny, nebo nástupce úspěšného zadního světla MAX1 Ilumi 2.0 s extra rychlým dobíjením USB-C a další světla, která najdete v sekci osvětlení MAX1.


Nová série brýlí MAX1 Ryder, Strada a Trend

Nová série brýlí MAX1 Ryder, Strada a Trend

Nová série brýlí MAX1 na cyklistiku, turistiku a volný čas ve verzích REVO, nebo se samozatmavovacím fotochromatickým sklem. Všechny brýle jsou vyrobeny pomocí moderních technologií z vysoce kvalitních materiálů. Vyberte si styl, který vám padne nejlépe.


Od MAX1 nově doplňky do cyklo šatníku

Od MAX1 nově doplňky do cyklo šatníku

Sortiment MAX1 neustále rozšiřujeme a vylepšujeme, abyste vždy mohli dostat to nejlepší za rozumnou cenu.

Naší aktuální novinkou jsou doplňky oblečení pro každodenní cyklistiku. Rukavice i návleky na tretry jsou vyrobeny z kvalitních funkčních materiálů s důrazem na propracovanou ergonomii. Může se tak lehce stát, že si tyto produkty rychle oblíbíte a nebudete chtít jezdit v ničem jiném.


Facebook MAX1

Facebook MAX1

Právě jsme spustili Facebook MAX1.

Mějte perfektní přehled o značce MAX1 a jejich produktech. Dejte stránce MAX1 bike components "lajk" 👍 a sledujte co nového se chystá.

Aktuality 📱 Fotky 📸 Videa 🎥


Karbonové komponenty MAX1 Carbon PRO

Karbonové komponenty MAX1 Carbon PRO

Právě jsme naskladnili dlouho očekávané karbonové komponenty MAX1 Carbon PRO s decentní grafikou, která padne ke každému biku. Vybírat můžete z nabídky řídítek, představců, sedlovek, nebo ráfků kvalitních karbonových komponentů MAX1 Carbon PRO.


Kotouče MAX1 Evo

Kotouče MAX1 Evo

V našem sortimentu brzdových dílů si najdou své i vyznavači brzdových dílů.


Nová lehká odrážedla

Nová lehká odrážedla

Připravili jsme pro ty nejmenší ridery parádní lehké odrážedlo MAXÍK a BIBI, na které si i ty nejmenší užijou jízdu kdekoliv!